Blog

Slajd6
Mieszkanie inspirowane naturą – projekt Karoliny Kosakowskiej

I przyszedł czas na pokazanie ostatniego wyróżnionego w naszym konkursie projektu wnętrza inspirowanego naturą. Przedstawiamy projekt nowoczesnego mieszkania stworzony przez Karolinę Kosakowską i wyróżniony w kategorii „Zgodność projektu z tematem konkursu”.

Slajd6

I przyszedł czas na pokazanie ostatniego wyróżnionego w naszym konkursie projektu wnętrza inspirowanego naturą. Przedstawiamy projekt nowoczesnego mieszkania stworzony przez Karolinę Kosakowską i wyróżniony w kategorii „Zgodność projektu z tematem konkursu”.

Slajd3

Oto drugi z projektów wyróżnionych w naszym konkursie projektowym „Wnętrze inspirowane naturą”, który organizowaliśmy wraz z magazynem SALON oraz hiszpańskimi markami VENIS i L’ANTIC COLONIAL. Przedstawiamy apartament wielofunkcyjny zaprojektowane przez Martę Tejzę z pracowni projektowej MODELIM, który nasze jury wyróżniło w kategorii „Funkcjonalność zaprojektowanego wnętrza”.

Slajd1

Przedstawiamy pierwszy z trzech wyróżnionych projektów w konkursie „Wnętrze inspirowane naturą”. Rozpoczynamy od wyróżnienia w kategorii „Różnorodność wykorzystanych materiałów”. Przedstawiamy projekt sypialni z otwartym salonem kąpielowym autorstwa pani Magdaleny Rybak ze Studia M Kwadrat.

projekt łazienki inspirowanej naturą

Zmagania w ramach konkursu projektowego „Wnętrze inspirowane naturą” dobiegły końca, jury wyłoniło zwycięski projekt oraz trzy wyróżnione aranżacje, przyszedł czas na pokazanie światu prac laureatów 🙂 Zaczynamy od projektu, który jednogłośnie uznany został za najlepszy.

wnętrze kawiarni, marmur, stoliki barowe i hokery

Obecna sytuacja nas nie rozpieszcza. Na każdym kroku ograniczenia, jakby nie patrzeć, całkiem słuszne, i akcja #zostańwdomu. Rozumiemy, szanujemy i stosujemy się do wytycznych, ale… No właśnie, ale serce rwie się do tego by wyjść z mieszkania, przywitać wiosnę i spędzić popołudnie wyglądając przez okno przyjemnej kawiarni.

płytki inspirowane marmurem na ścianach i podłodze

Są trendy we wnętrzarstwie, które nigdy się nie starzeją. Są ponadczasowe style, które od dekad cieszą się niczym niezmąconą popularnością. Kto z nas choć raz nie chciał poczuć się we własnym domu niemal jak w pałacu? W końcu każdy zasługuje na swoje małe królestwo 😉

VENIS_color_of_the_year

Planujesz zmiany w swoim mieszkaniu? Poszukujesz inspiracji? Chcesz podążać za aktualnymi trendami? Podpowiadamy, na co postawić, aby Twoja aranżacja była jak najbardziej na czasie 🙂 Najważniejszy jest kolor! Jaka barwa została okrzyknięta kolorem roku 2020? Już teraz przeczytaj o tym na naszym blogu.

konsola styl nowojorski, styl new york

New York Classic to styl niezwykle dekoracyjny – meble, oświetlenie, dodatki. Na jakie elementy wyposażenia postawić, czego unikać?